بیش از ۴۰ برنامه طی هفته بسیج در شهرستان املش برگزار می شود

  چاپ   25 , آبان , 1399 ساعت 8:53 ق.ظ  

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان املش گفت : بیش از ۴۰ برنامه در بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی، عمرانی به مناسبت هفته بسیج در شهرستان املش برگزار می شود.

▪️حمید یحیی پور روز شنبه در جلسه پشتیبانی هفته بسیج در فرمانداری شهرستان املش افزود :

امام راحل از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران با زیرکی و درایت خویش ارکان و ابعاد این انقلاب را مدنظر داشت و با دانایی تمام شاکله این انقلاب را پایه ریزی کرد که یکی از این کارها ایجاد نهاد مقدس بسیج بود.

▪️ وی افزود : بسیج فرهنگی بود که با شکل گرفتنش تا امروز دستاوردها و ثمرات زیادی داشته و چهل سال بعد انقلاب شاهد آثار ارزشمند آن در جامعه هستیم و الگویی برای استکبار ستیزی دنیاست.

▪️سرهنگ یحیی پور افزود: بسیج ظرفیتی مردمی است که هرکس می تواند به تناسب توان خود از این ظرفیت بهره گیرد. چنانکه در شرایط کنونی که جهان درگیر کروناست بسیجی ها توانسته اند درتولید ماسک فعال باشند امروز درشهرستان املش ۲ کارگاه فعال تولید ماسک داریم و توانسته ایم در این مورد عملکرد موفقی داشته باشیم.

▪️وی در ادامه با اشاره به به برنامه های بسیج درشهرستان املش گفت :یکی از برنامه های برجسته در حوزه مقابله با کرونا اجرای طرح مواسات درهفته بسیج به صورت روزانه خواهد بود.

▪️فرمانده سپاه املش افزود: در شهرستان املش ۴۰ گروه فعال جهادی داریم که توانسته اند بالغ بر۱۲۰ فعالیت جهادی داشته باشند.

▪️فرماندارشهرستان املش هم در این نشست گفت:

بسیج مولود انقلاب است؛ شجره طیبه ای است که امام راحل آن را بنیان نهاد و تا امروز با انقلاب رشد کرده  وبارور شده است؛ امروز قدرت و نفوذ این تشکل دربین مردم از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

▪️محمد رنجبر با اشاره به کارکردهای مختلف بسیج افزود:

اگر توانستیم از ظرفیت بسیج به خوبی بهره مند شویم به موفقیت های بیشتری دست پیدا خواهیم کرد.

📸 #حامد_محمدعلیزاده

🔴#املش_بهشت_گیلان 👇🌐👇

🆔 @AmlashBeheshtGilan

نظر بدهید