حضور حجه الاسلام رنجبر امام جمعه املش و سرهنگ یحیی پور فرمانده سپاه شهرستان در دفتر_بسیج_رسانه_املش

  چاپ   9 , آذر , 1399 ساعت 9:37 ق.ظ  

همزمان با سومین روز از هفته بسیج , امام جمعه محترم شهرستان , فرمانده سپاه املش و رییس اداره ارشاد با حضور در دفتر بسیج رسانه با محمدعلیزاده دیدار کردند.

▪️در این دیدار حامد محمدعلیزاده مسئول بسیج رسانه شهرستان ضمن تبریک و تهنیت بمناسبت فرارسیدن چهل و یکمین سال هفته بسیج , با بیان مجموعه عملکرد بسیج رسانه به موضوع #سواد_رسانه پرداخت و گفت :
امروز فضای مجازی یک فرصتی است که میتواند زندگی انسان را در برخی امور تسهیل ببخشد اما بدلیل آسیب های متعدد آن بر رفتار، سلامت، عقاید و سبک زندگی افراد می تواند به یک تهدید جدی برای خانواده ها تبدیل شده که برای مقابله با این تهدید باید از طریق توسعه #سواد_رسانه و فضای مجازی در سطوح مختلف جامعه بخصوص اقشار آسیب پذیر , تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.

▪️سرهنگ یحیی پور در ادامه ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران و مجموعه رسانه ای شهرستان , افتتاح دفتر بسیج رسانه را فرصتی ویژه برای خبرنگاران دانست و تاکید کرد عصر امروز عصر رسانه و ارتباطات است و نیروهای انقلابی و رسانه ها در میدان جنگ نرم دشمن , باید مجهز به سلاح ایمان باشند و با حضور به موقع در مقابل فرافکنی رسانه های دشمن,پاسخ کوبنده دهند.

▪️وی در ادامه از مدیر اداره ارشاد که در افتتاح دفتر بسیج رسانه همکاری شایسته نمودند,قدردانی کرد.

🔸در پایان حجه الاسلام رنجبر از تولیدات محتوایی دفتر بسیج رسانه شهرستان , اعم از تولید نماهنگ و کلیپ ارزشی در قالب زندگینامه شهدا , ساخت 7 برنامه (یاد یاران) در هفته دفاع مقدس و با اشاره به پیگیری رسانه ای معضلات و مشکلات مردم در محلات و روستاها و انعکاس آن به مسئولان مربوطه, تقدیر کرد.

🔸در پایان دیدار , با دعوت محمدعلیزاده مسئول بسیج رسانه شهرستان , در کنار بنر مفهومی #گلوله_قلم بمناسبت هفته بسیج, عکس یادگاری گرفته شد.

99/9/2
#بسیج_رسانه_شهرستان_املش
#هفته_بسیج_گرامی_باد
#بسیج_پیشرو_خدمت_امیدآفرین

✍️ #حامد_محمدعلیزاده

🔴#املش_بهشت_گیلان 👇🌐👇

🆔 @AmlashBeheshtGilan

نظر بدهید