فرمانده سپاه املش:بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی

  چاپ   9 , آذر , 1399 ساعت 9:39 ق.ظ  

فرمانده سپاه املش با بیان اینکه شهرستان املش همچنین از جمله شهرستان هایی است که در قشرهای مختلف ،شهدای گرانقدری را تقدیم انقلاب نموده است افزود:این نشان دهنده آن است که بسیجیان ما همواره درهمه عرصه ها وزمان ها بر پیشانی عرصه مبارزه با نظام طاغوتی واستکبار حضور فعال داشتند.

▪️سرهنگ یحیی پور فرمانده سپاه املش در نماز عبادی-سیاسی جمعه بمناسبت آغاز هفته بسیج، ضمن تبریک هفته بسیج و ۵ آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی(ره) خاطر نشان کرد:

بسیج همیشه در صحنه، همواره در ادوار مختلف تاریخ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیزمان ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

▪️فرمانده سپاه املش در ادامه با بیان اینکه شهرستان املش دارای ۴۳هزار نفر جمعیت است که ۲۵هزار نفر عضو بسیج هستند افزود:
برادران بسیجی شهرستان املش در گردان امام حسین(ع)،گردان امنیتی امام علی (ع)،۳گردان بیت المقدس،یک گردان کوثر،۴۴گروه جهادی فعال جغرافیا محور، ۹۰پایگاه مقاومت و ۶حوزه مقاومت سازماندهی شده اند.

▪️وی افزود:این عرصه ای است که بسیجیان شهرستان املش در حال فعالیت هستند و هر لحظه هرزمانی همگام با نظام انقلاب،از روز تاسیس بسیج درسال ۵۸تا به امروز این مسیر را ادامه دادندو پرچم جمهوری اسلامی ایران را همواره برافراشته اند.

▪️سرهنگ یحیی پور همچنین با اشاره به اینکه شهرستان املش از جمله شهرستان های محدودی است که بالای ۵۰درصد از جمعیت آن جمعیت بسیجی هستندافزود:
بسیجیان ما در عرصه های مختلف و در ماموریت های مختلف جان برکف حضور پیدا کردندو مصداق آن را میتوان به ۷۵شهیددفاع مقدس،۳ شهید جهادگر،۵شهید فرهنگی، ۳۶شهید دانش آموز که کوچکترین آنها شهید داداشی با ۱۲ساله و مسن ترین شهید گرانقدر شهید رجبی از روستای نرکه،۳شهید گمنام ،۱۲شهید روحانی را نام برد که جانشان را تقدیم این انقلاب اسلامی کردند.

▪️فرمانده سپاه املش با بیان اینکه ۶۰۰رزمنده دفاع مقدس از شهرستان املش می باشند افزود:۳۰ رزمنده جامعه بسیج زنان در عرصه های پشتیبانی از دفاع مقدس در هویزه ومناطق جنگی نقش آفرینی کردند.

▪️فرمانده سپاه املش اظهار داشت:
۱۸قشر بسیجی شامل؛قشر فرهنگیان،بسیج دانش آموزی،بسیج طلاب،بسیج ورزشکاران،بسیج مداحان،بسیج مهندسین کشاورزی،بسیج مهندسین صنعت،بسیج جامعه پزشکی،بسیج حقوق دانان،بسیج جامعه زنان،بسیج دانشجویی،بسیج مساجد ومحلات،بسیج اداری،بسیج کارگری،بسیج اصناف،بسیج پیشکسوتان جهاد وشهادت،بسیج رسانه و بسیج هنرمندان در این شهرستان مشغول فعالیت هستند.

▪️وی افزود:
آخرین ماموریتی که بسیج توانست در شهرستان املش سربلند بیرون بیایداز بدو ورودویروس منحوس کرونا ومبارزه واجرای اقدامات ضدعفونی کردن معابر توسط بسیجیان پایگاه شهید جبار رمضانی بود که با حضور فرماندار محترم و جمعی از مسئولین با استارت ضدعفونی شب به یاد مانی را به یادگار گذاشتندکه تا به امروز بالغ بر ۳۰۰هزار لیترمواد مختلف ضدعفونی در عرصه های مختلف بکار گرفته شد ۵۰۰۰هزار لیتر مواد ضدعفونی دست در بین شهروندان توسط نیروهای بسیجی توزیع گردید.

▪️وی همچنین از تولید و توزیع۷۳هزار ماسک توسط گروه های جهادی خانگی خبرداد و گفت:
افتخار این را داریم که بعنوان اولین شهرستان،گروه جهادی ما توانست با سرمایه گذاری در شهرستان املش یک کارگاه تولید ماسک را راه اندازی نماید و روزانه بالغ بر۵۰هزارماسک استاندارد بهداشتی تولید میشود و انشاا…خط تولید آن با حضور مسئولین محترم افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

▪️فرمانده سپاه املش همچنین از تهیه و توزیع ۱۴هزار بسته حمایتی ومعیشتی توسط بسیجیان،خیرین شهرستان املش به افراد نیازمند بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در طرح مواسات خبرداد و گفت:
درهمین راستان نیز۱۵۰۰کارت معیشتی نیز در بین نیازمندان توزیع گردید و این نوید را میدهیم با همکاری امام جمعه محترم ،بسیجیان و خیرین عزیز نیز ۱۰۰۰بسته معیشتی دیگر نیز در هفته بسیج بین نیازمندان توزیع شود.

▪️سرهنگ یحیی پور با بیان اینکه مردم ولایتمدار املش از همان روزهای اول انقلاب تا به امروز پای نظام وانقلاب بودند و هستند افزود:

خیلی از کشورهای بیگانه دوست دارند که چنین تفکر وفرهنگ را در کشور خودشان نهادینه کننداما متاسفانه نمیتوانندواین نهال توسط امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی آبیاری و تنومند شدکه ثمره آن را امروز در این شرایط سخت دربین اقشار جامعه شاهد هستیم.

▪️وی درپایان به پیام امام خمینی(ره) پرداخت که فرمودند: من دست یکایک شما پیشگامان رهایی را می بوسم و میدانم اگر مسئولان نظام اسلامی از شما غافل شوند به آتش دوزخ الهی خواهند سوخت.

99/8/30
📸 #حامد_محمدعلیزاده

 

نظر بدهید