۱۵ میلیاردو ۷۶۰ میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض برای احداث ۱۹۷ واحد مسکن محرومین به شهرستان املش تخصیص یافته است

  چاپ   17 , آذر , 1399 ساعت 6:27 ب.ظ  

رییس بنیادمسکن شهرستان املش گفت:۱۵ میلیاردو ۷۶۰ میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض برای احداث ۱۹۷ واحد مسکن محرومین به شهرستان املش تخصیص یافته است.

یعقوب اصغری  بااعلام این خبر افزود:از مجموع این میزان ۹میلیاردو ۸۵۰ میلیون ریال آن بعنوان تسهیلات ارزان قیمت با کارمزد۴ درصد و ۵میلیاردو ۹۱۰ میلیون تومان هم بعنوان تسهیلات بلاعوض است.

اصغری گفت: با این میزان تسهیلات برای احداث ۱۹۷ واحد مسکن محرومین در شهرستان املش تخصیص یافته, برای هر واحد مسکونی ۵۰میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت و ۳۰میلیون تومان هم تسهیلات بلاعوض است.

اصغری گفت: این تسهیلات به افراد فاقد مسکن تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و همچنین کسانی که محرومیت آنان توسط شورای اسلامی و دهیاران تائید و معرفی شوند, و دارای زمین داخل محدوده طرح هادی باشند, تعلق میگیرد.

اصغری گفت: کسانی که از این تسهیلات ویژه مسکن محرومین استفاده می کنند, از پرداخت هزینه خرید انشعاب آب,برق,گاز و همچنین از پرداخت هزینه بابت پروانه ساخت و نقشه و نظارت معاف هستند.
۹۹/۹/۱۷ خبرنگاراملش سیامک پورجانی

نظر بدهید