صنایع چای املش در قاب شبکه ایران کالا

  چاپ   5 , اسفند , 1399 ساعت 12:00 ب.ظ  

شبکه ایران کالا به منظور حمایت از تولیدکنندگان و صاحبان صنایع چایسازی املش بعنوان بزرگترین قطب تولیدچای کشور اقدام به ساخت رپرتاژ آگهی تلویزیونی با عنوان «پیشران» در برنامه های5 تا 7 دقیقه‌ای کرده است .

برنامه تلویزیونی پیشران توسط امیر فرخ صابر تهیه کننده و کارگردان املشی صدا و سیما ساخته شده و از هفته گذشته طبق جدول پخش شبکه در فهرست پخش شبکه ایران کالا قرار گرفته است .
تهیه کننده و کارگردان برنامه پیشران با اشاره به علت تولید این مجموعه برنامه تلویزیونی گفت: شبکه ایران کالا سعی دارد در سال جهش تولید وضعیت تولید کارخانه ها و صنعتگران را در سراسر کشور مورد بررسی و حمایت قراردهد که براین اساس با توجه به اینکه تاکنون در استان گیلان و شهرستان املش چنین برنامه ای تولید نشده بود از این جهت به دنبال ساخت این برنامه تلویزیونی رفتیم تا بتوانیم صنایع چای را در مجموعه برنامه پیشران معرفی کنیم.
او ادامه داد: رپرتاژ آگهی “پیشران” در 25 قسمت 5 تا 7 دقیقه ای با موضوع حمایت از صنایع تولید شده است.
در سری اول این برنامه از سه کارخانه چای در املش به نامهای مجتمع کشت و صنعت چای نوبر ، کارخانه چای وحدت رانکوه و کارخانه چابک رپرتاژ آگهی تولید و در حال پخش است .

صابر افزود: همانطور که گفته شد هدف از تولید مستند های اقتصادی پیشران این است تا نشان دهیم این استان به جز جاذبه های گردشگری جاذبه های اقتصادی و تولیدی زیادی نیز دارد.
این تهیه کننده و کارگردان سیما خاطرنشان کرد: با همکاری بسیار خوبی که از سوی اداره چای شهرستان املش با مجموعه عوامل تولید کننده این مستند های اقتصادی داشتند توانستیم این کار را به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت، تولید و آماده پخش کنیم.
به گفته صابر این برنامه‌های اقتصادی به دلیل توصیه مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید داخل تهیه شده است.
آقای صابر در خصوص راه های ارتباطی گفت: شماره تلفن گروه تلویزیونی 02122476116 می باشد و عزیزان صنایع چای برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از این طریق  با ما در ارتباط باشند.

نظر بدهید