جایگاه چندمنظوره سوخت کوهرنگ رانکوه پس از مدت ۳ سال وقفه بازگشایی شد

  چاپ   16 , اسفند , 1399 ساعت 9:53 ب.ظ  

‍ به همت مسئولین شهرستان و استان جایگاه چندمنظوره سوخت کوهرنگ رانکوه پس از مدت ۳ سال وقفه صبح امروز شنبه ۱۶ اسفند بازگشایی شد.

در شانزدهمین روز از اسفند ماه ۹۹ ، جایگاه چندمنظوره سوخت کوهرنگ رانکوه پس از ۳ سال وقفه باحضور،فرماندار شهرستان،امام جمعه، مهندس بالادست مدیر شرکت پخش ملی فراورده های نفتی منطقه گیلان، و جمعی از مسئولین شهرستانی به بهره برداری رسید.

محمد رنجبر در مراسم راه اندازی جایگاه سوخت CNG ، بنزین و نفت گاز کوهرنگ رانکوه، با بیان اینکه شهرستان املش دارای دو جایگاه سوخت می باشد که جایگاه اول در جاده املش به شلمان و جایگاه دوم در مسیر جاده املش به رانکوه برخوردار است افزود: این جایگاه که از مطالبات بحق مردم این شهرستان بود بدلیل برخی مسایل حقوقی حدود بیش از ۳ سال تعطیل بود که مردم این مناطق از خدمات رسانی این مجموعه محروم بودند که‌خوشبختانه با پیگیری های مسئولین شهرستان و استان امروز شاهد راه اندازی آن هستیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از اعضاء شورای تامین،ریاست محترم دادگستری و دادستان محترم بمنظور همکاری و تعامل در جهت راه اندازی این مجموعه گفت: با راه اندازی این جایگاه و راه اندازی امکانات و واحدهای تجاری این مجموعه حدود۳۰ الی ۴۰ نفر دیگر مشغول بکار خواهند شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان نیز بابیان اینکه استان گیلان از حیث کیفیت جایگاههای CNG حائز رتبه برتر در کشور می باشد.
مهندس کوروش بالادست با اشاره به اینکه استان گیلان در زمینه کیفیت واستاندارد سازی ساخت جایگاه های CNG رتبه برتر را درکشور دارد.
لازم بذکر است جایگاه مذکور از آذرماه ۹۹ با همت و تلاش مهندس کوهرنگ،مدیریت جدید این جایگاه و با رفع مشکلات حقوقی و اقتصادی و با همت و تلاش مضاعف مسئولین شهرستان از امروز شنبه ۱۶ اسفند ۹۹ با حضور مقامات استانی و شهرستانی بطور رسمی کار خود را آغاز نمود.
همچنین یادآور میشود این مجموعه دارای ۴ نازل گاز (CNG)، ۱۰ نازل بنزین معمولی و ۴ نازل نفت گاز(گازوییل) آماده خدماترسانی به شهروندان محترم میباشد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش

نظر بدهید