فرماندار شهرستان املش :چرا پیمانکار پل لرداسرا کار را تعطیل کرده است

  چاپ   15 , تیر , 1400 ساعت 11:03 ق.ظ  

محمد رنجبر در جلسه تعامل ادارات با خبر نگاران و اصحاب رسانه در ارائه گزارش و عملکردشان جهت تنویر افکار عمومی در رسانه ها و فضای مجازی با سپاس از فعالیت رسانه ها در ترغیب مردم جهت مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی گفت : با توجه به آغاز تابستان ، افزایش دما و خشکسالی ، شاهد قطعی برق و آب شرب جهت تامین آب کشاورزی مزارع و نگرانی مردم هستیم مردم خواستار حل مشکلاتشان توسط مسئولان هستند لذا رسانه ها پل ارتباطی خوبی بین مردم و مسئولان می باشند رسانه ها چهارمین رکن دموکراسی هستند که باید گویای واقعیت جامعه باشند روسای ادارات در تعاملی سازنده با اصحاب رسانه ، میتوانند مشکلات را برطرف نموده و باعث پیشرفت و توسعه شهرستان شوند.
او تاکید کرد ؛ در صورت انعکاس مشکلات مردم در رسانه ها ، روسای ادارات باید حساس باشند و جهت جلو گیری از هرگونه تنش اجتماعی ، پاسخگوی مطالبات مردم گردند در این ایام ویژه که مشکل آب زراعی، قطعی برق و آب آشامیدنی داریم بکوشید با مردم ارتباط برقرار کنید.
فرماندار املش خطاب به مسئولان گفت : بهترین روسای ادارات استان ، در شهرستان املش هستند این ایام بیشتر وقت بگذارید حتما فردی را جهت پاسخگویی به مراجعان در اداره بگماریدو نسبت به مطالبات مردم بی تفاوت نباشید.
رنجبر خطاب به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت : از شما گله مندیم راهداری شهرستان با کمترین امکانات زحمات زیادی می کشد ۳ پل تخریبی شهرستان شامل پل کیازنیک ، پل کشاورز رانکوه و پل لر دا سرا است که متاسفانه پیمانکار پل لرداسرا بعد از فوت کارگر زحمتکش در زیر پل ، کار را تعطیل کرده است در صورت بارندگی ، مردم لردا سرا چگونه رفت و آمد نمایند ؟ آیا باید از رودخانه عبور کنند ؟ به چه دلیل پیمانکار کار را تعطیل کرده است؟ چه کسی پاسخگوی مشکلات مردم لرداسرا خواهد بود ؟ امیدواریم هرچه سریعتر کار ساخت پل استمرار یابد.
خبرنگاروعکاس:رقیه نواییان
@nikanamlash

نظر بدهید