فرمانده سپاه ناحیه املش:سپاه املش در مقابله با کرونا کار نامه درخشانی دارد

  چاپ   24 , مرداد , 1400 ساعت 11:28 ب.ظ  

‍ فرمانده سپاه ناحیه املش در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان با تبریک ۱۷ مرداد روز خبر نگار و پاسداشت یاد شهید صارمی گفت : گرامیداشتن این روز ارج نهادن به خدمات کسانی است که در راه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی خالصانه قلم میزنند.
سرهنگ پاسدار حمید یحیی پور  با تسلیت فرار رسیدن ایام ا…محرم افزود : شعار هیهات من الذله امام حسین (ع) در قیام عاشورا ، فضای تاریخ را تا به امروز در نوردیده و پیام انقلاب عاشورا را در دل تاریخ تزریق کرده است از آنجایی که حضرت زینب (س) رسالتشان را به نحو احسن انجام دادند و پیام امام حسین (ع) را به همه عصر ها و نسلها انتقال داد تلاش خبر نگاران نیز کاری زینب گونه است که البته مشقات خاص خودش را دارد .
فرمانده سپاه املش با بیان اینکه امیدوارم در مسیری که انتخاب کرده اید موفق باشید وبا استقامت به کارتان ادامه دهید تاکید کرد : امروز جامعه ما به حضور خبرنگارانی چون شما که پیام انقلاب را به مردم می رسانند بیش از پیش نیازمند است.
او راه اندازی بسیج رسانه را از اقدامات مهم سپاه ناحیه عنوان کرد و موضوعاتی چون دفاع مقدس ، یادواره شهدا ، سوم خرداد ، محرم، شعار هیهات من الذله امام حسین(ع) و…..از کار های فرهنگی سپاه ناحیه برشمرد.
سرهنگ یحیی پور در ادامه اجرای پروژه سالنها ی ورزشی را جز اقدامات عمرانی بیان کرد و از اتمام و تحویل ۶۰ واحد مسکن محرومان مددجویان کمیته امداد در سالجاری خبر داد و افزود : ۱۲ مسکن جدید در تعامل با کمیته امداد ساخته خواهد شد که ۱۰ واحد آن در منطقه ییلاقی موسی کلایه، ملکوت و کجید است .
او افزود : بنا بر اذعان دکتر سالاری و دکتر نمکی سپاه کارنامه درخشانی در مقابله با کرونا داشته است ضدعفونی و تدفین شرعی بیماران کرونای با همکاری شبکه بهداشت و شهرداری ، در کمکهای مومنانه در هر مناسبتی بالغ بر ۲ هزار کمک از خیران جمع آوری و توزیع شد از ۱۵ هزار خانوار املشی بیش از ۲۵ هزار بسته معیشتی توزیع شده است در روز عیدقربان بالغ بر ۳۰۰ راس گوسفند ساماندهی ، ذبح بین خانواده های مستعد و محرومان توزیع گردید .
فرمانده سپاه املش گفت : در طرح غربالگری جهت شناسایی بیماران کرونایی از جمعیت ۴۳ هزار نفری ۳۹ هزار نفر غر بالگری شدند در دومرکز بهداری ابوالفضل(ع) سپاه و مکان سابق کمیته امداد روزانه بالغ بر یکصد نفر واکسینه می شوند.
او خبر دا د: تاکنون بالغ بر ۸۰ درصد جامعه هدف واکسن شده اند و بر اساس دستورات ابلاغی در صورت تامین واکسن کل افراد بالای ۱۸ سال در روستاهای بالا دست واکسینه خواهند شد.

خبرنگاروعکاس:رقیه نواییان
@nikanamlash

نظر بدهید