در هفته کتاب و کتابخوانی، نمایشگاه و فروشگاه کتاب در پیاده راه جدید فرهنگی املش افتتاح شد

  چاپ   27 , آبان , 1400 ساعت 10:09 ب.ظ  

‍ با حضور محمد رنجبر فرماندار،حجت الاسلام علی رنجبر امام جمعه،سرهنگ مهدی پور،فرمانده سپاه ناحیه املش،مدیران ادارات ارشاد اسلامی،امورکتابخانه هاو چندتن از مدیران دستگاههای اجرایی و دوستداران کتاب،در هفته کتاب و کتابخوانی، نمایشگاه و فروشگاه کتاب در پیاده راه جدید فرهنگی افتتاح شد.
این نمایشگاه که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه عمومی شهرستان و با حضور بخش خصوصی برپا شد، بالغ بر 1000 عنوان کتاب با موضوعات گوناگون همچون علمی ،تاریخی، مذهبی، دینی،روانشناسی، تاریخی،فرهنگی، هنری و بویژه کتاب مربوط به کودکان صبح روز پنجشنبه 27 آبان 1400 افتتاح گردید.
لازم بذکر است، در حاشیه این برنامه که با حضور مسئولین شهرستان و اقشار مختلف مردمی و علاقمند به کتاب همراه شد،شاهنامه خوانی از سوی چند نوجوان دختر صورت پذیرفت و ایستگاه نقاشی با موضوع کتاب و کتابخوانی نیز برگزار شد.

لازم بذکر است،علاقمندان می توانند روزانه از ساعت 9 صبح الی 20 شب به مدت یک ماه از تاریخ 27 آبان الی 27 آذر از این نمایشگاه بازدید نمایند.
گفتنی است ؛این نمایشکاه کتاب در پیاده راه فرهنگی روبروی پاساژ عباسی شهر املش دایر گردیده است و کتابها با دو قیمت 20 و 50 درصد بفروش می رسد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش
@nikanamlash

نظر بدهید