‍ نماینده شهرستانهای املش و رودسر در مجلس :مسئولان و کارگزاران جامعه آقایی را کنار بگذارند وبرای مردم احساس نوکری کنند

  چاپ   3 , دی , 1400 ساعت 6:43 ب.ظ  

‍ نماینده شهرستانهای املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی  در مراسم تکریم و تودیع فرماندار املش با تسلیت ایام فاطمیه گفت : امیدواریم در شرایط کنونی که مشقات زیادی بر جامعه تحمیل شده و گسستهای شدیدی در بنیان خانواده ها ایجاد گردیده این جابجایی ها مایه خیر و برکت برای مردم باشد در این اوضاع و احوال لازم است که مسئولان بعنوان کار گزاران جامعه در همه عرصه ها چکمه پوش باشند آقایی را کنار بگذارند وبرای مردم احساس نوکری کنند.
حجت الاسلام صفری افزود:با داشتن انگیزه کار و دغدغه مندی برای مردم ، آسانتر میتوانیم آلامی که بر مردم عارض شده ، مرتفع نماییم همه ما که مسئولیتهای اجتماعی و حاکمیتی داریم رسالتمان حرکت و اقدام است چون در ایستایی و سکون هیچ جامعه ای تحول پذیر نیست وجدانا وشرعا و اخلاقا موظفیم خاک پای مردم باشیم این یک قاعده است .
نماینده املش و رودسر ادامه داد : یک عده در جامعه کت و شلوار مسئولیتی پوشیدند شومنی بیش نیستند کارشان شکاف در جامعه است نه تنها نمی توانند باری از جامعه بردارند بلکه بارهای سنگین را هم بر دوش جامعه میگذارند مصداقش زیاد است چرا در یک جامعه دینی در سایه سار یک حکومت اسلامی بنام اسلام ، دین ، شهدا و امام صحنه های دلخراش در عرصه مدیریتی خودمان میبینیم ؟ غرور و تکبر وخودبرتر بینی و مردم را ندیدن و وقت برای آنان نگذاشتن همه یکی است اینها همه مرض قلبی و درونی است که باید پاک شود اگر نمی توانید کنار بکشید چون این میز مال ما نیست مال مردم است این را باید در خودمان نهادینه کنیم .
حجت الاسلام صفری گفت : ضمن تشکر از جناب رنجبر ؛ تمایلی به رفتنشان نداشتم تلاشم این بود که در املش بمانند مردمی بودنشان زبانزد خاص و عام بود به عنوان فرماندار مردمی ، وقت گذاشتند و زحمت کشیدند مردم راضی بودند اما اکنون مردم از رفتن ایشان ،ناراضی اند در دولت کنونی براساس سیاست ، تمام فرمانداران باید تعویض شوند از جناب رضایی با خصیصه جهادی و مردمی یاد میشود و تجربیات مفیدی دارند.
او خطاب به سرپرست فرمانداری املش افزود: املش یکی از بهترین شهرستانهای گیلان است دلیلش هم فرهنگ مردمان آن است انتظار داریم پیگیر امورات مردم باشید مدیران اجرایی شهرستان نیازمند حمایتهای فرماندارند در گیلان مشکلات ریز ، شرایط را بر مردم تنگ کرده است به لحاظ شاخصها املش و رودسر ، بسیار پایین است در حوزه های مختلف از جمله بهداشت و درمان رتبه آخر را داشتیم پس از پیگیری ، در املش با تشکیل هیئت امنا ی بیمارستان ودر رودسر خودم به تنهایی ، تحولاتی در حوزه در مانی بیمارستانهای املش و رودسر ایجاد شد .
نماینده املش و رودسر ادامه داد: شاخص اجرای طرح هادی در شهرستان های ما ۳۶ درصد است در حالیکه برخی شهرستان های استان ۹۵ درصد میباشد که نشاندهنده توزیع ناعادلانه سرانه هاست ۴۰ درصد آب آشامیدنی املش از سفید آب تامین میشود زمان بارندگی ۷۲ ساعت قدرت نگهداشتن آب سالم را در مخزن نداریم با تلاشهای شبانه روزی آبفای شهرستان معضل تا حدودی مدیریت میشود املش یک شهر جنگ زده نیست اما بسیاری از کوچه هایش ، ویرانه است .
او در خاتمه تاکید کرد : با تعامل و همکاری ، دست به دست هم دهیم تا مشکلات شهرستان برطرف شود اگر چنین نباشد بی تردید نفرین مردم این شهر شامل حال ما خواهد شد.
خبرنگاروعکاس:رقیه نواییان
@nikanamlash

نظر بدهید