امام جمعه شهرستان املش:سردار سلیمانی سردار میدان جنگ بود

  چاپ   13 , دی , 1400 ساعت 8:46 ب.ظ  

امام جمعه شهرستان املش در مراسم بزرگداشت دومین سالروز شهادت سردار سلیمانی در مصلای امام شهرستان با تسلیت ایام فاطمیه گفت : بفرموده علمای بزرگ ، از این زمان به بعد عکس هرشهیدی راکه میبینید بویژه سردار سلیمانی و شهدای دیگری که در راه هستند بگوئید السلام علیک یا انصار دین الله ، آنها پاسخ شما را خواهند داد .حجت الاسلام رنجبردر ادامه از حضور پرشور و حماسی شهروندان ولایت مدار املشی ، بسیجیان، روحانیت ، سپاه ، مسئولان ادارات و بانوان در مراسم گرامیداشت ۹ دی تشکر نمود و افزود : چه عواملی باعث شد که سردار سلیمانی به چنین جایگاه والایی برسد ؟ صحنه هایی که ایشان خلق کرد حاصل ولایت مداری اش بوده است او عاشق ولایت بود .
از سلمان فارسی پرسیدند چگونه پیرو امام علی (ع) هستی ؟ گفت ایشان هر جا قدم میگذارند همانجا قدم می نهم در واقع در عمل پیرو امام (ع) بوده است سردار سلیمانی نیز چون او پیرو رهبر و ولایت فقیه بوده است چنین کسانی با علما مانوسند.
امام جمعه املش با گرامیداشت یاد مرحوم آیت الله مصباح یزدی در اولین سالگردش با بیان اینکه ایشان از سال ۴۲ با صدور اعلامیه در حمایت جانانه از امام ، مبارزاتش را آغاز و به زندان رفت افزود : سردار سلیمانی و آیت الله مصباح یزدی در حمایت از اهداف انقلاب و ولایت فقیه مورد هجمه قرار گرفتند در واقع آیت الله مصباح، شهید مطهری، آیت الله جوادی آملی و علمایی که در قیدحیاتند سرداران علم و سردار سلیمانی سردار میدان جنگ هستند .
او گفت : آثار شهید مطهری و مصباح یزدی بالاترین منابع جهت بصیرت افزایی است که بسیجیان میتوانند به آن مراجعه نمایند بصیرتی که از آن سردار سلیمانی ها قدم در عرصه میگذارند و پیروی جانانه و خالصانه از ولایت فقیه را به منصه ظهور می رسانند
حجت الاسلام رنجبر با بیان اینکه سردار سلیمانی با خشیت از خدا، رسالت الهی را تبلیغ کرد افزود: ثمره خون سردار سلیمانی، فرار آمریکا از عراق و یمن است که جای بسی خرسندی است.
او در خاتمه ضمن سپاس از همه خیران شهرستان از توزیع ۳ هزار پرس غذای نذری بین نیازمندان شهرستان خبر داد.
خبرنگاروعکاس:رقیه نواییان
@nikanamlash

نظر بدهید