فرمانده نیروی انتظامی املش خبرداد:تماس تلفنی ۱۶۰۰ شهروند املشی با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰

  چاپ   24 , مرداد , 1401 ساعت 8:17 ق.ظ  

فرمانده نیروی انتظامی املش از تماس تلفنی بیش از یک هزار و ۶۰۰ شهروند املشی با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ خبر داد و گفت: برخی از تماس های تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ در راستای ماموریت های سازمانی پلیس عملیاتی شد و برخی هم به شهروندان مشاوره داده شد.
سرهنگ باقر رجبی ویسرودی امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران در محل نیروی انتظامی شهرستان املش با قدردانی از تلاش خبرنگاران واصحاب رسانه در همکاری با پلیس برای برقراری نظم و امنیت جامعه اظهار کرد: در حوزه فرهنگی و اجتماعی پلیس در رویکرد جامعه محوری یقیناً اصحاب رسانه و قلم به عنوان بازوی توانمند پلیس قرار دارند که می توانند در آموزش های همگانی برای پیشگیری از آسیب ها و ناهنجاری های جامعه تاثیرگذار باشند.
وی با اشاره به پیشرفت تکنولوژی و وسایل ارتباط جمعی در دنیای امروز افزود: در بحث پیشگیری و کاهش جرایم پلیس به دنبال آگاه سازی جامعه است در این راستا می توان از ظرفیت رسانه ها و شبکه ها اجتماعی به خوبی استفاده کرد.
فرمانده نیروی انتظامی املش خبرنگاران و صاحبان رسانه ها را همیاران پلیس خواند و گفت:پلیس رسانه ها را یار و همراه خود می داند لذا در راستای برقراری نظم و امنیت جامعه تلاش کرده تا از ظرفیت رسانه و خبرنگار به عنوان پل ارتباطی خود و جامعه به خوبی بهره مند شود تا گفتمان بهتری با جامعه برقرار کند.
وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین تصریح کرد:بخش اعظم جهاد تبیین به حوزه کاری خبرنگاران و رسانه ها برمی گردد چرا که جهاد تبیین مقابل جنگ نرم دشمن است اگر دیروز در خاکریز جبهه ها میدان عمل بود امروز در افکار و اذهان عمومی میدان نبرد است و هر کس بتواند بیشتر میدان داری کند به عنوان پیروز جنگ است بنابراین باید در این عرصه درست عمل کنیم.
رجبی به حوزه عملکردی نیروی انتظامی املش در طول پنج ماه گذشته اشاره کرد و افزود: بیش از یک هزار و ۶۰۰ مورد تماس تلفنی شهروندان املشی با پلیس ۱۱۰ صورت گرفته که برخی در راستای ماموریت های سازمانی پلیس عملیاتی و منجر به خدمات پلیسی شد و برخی موارد هم به شهروندان مشاوره داده شد.
وی از افزایش پنج درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: در خصوص دستگیری معتادان متجاهر و خرده فروش ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته شش درصد افزایش داشته که می طلبد همه نهادها فرهنگی،خانواده ها و رسانه ها به یاری پلیس بیایند تا شاهد ریشه کن شدن اعتیاد در جامعه شویم.
https://t.me/nikanamlash

نظر بدهید