سرپرست شهرداری املش : چه کسی بفریاد شهرداری املش

  چاپ   26 , مرداد , 1401 ساعت 6:39 ق.ظ  

سرپرست شهرداری املش گفت : چه کسی بفریاد شهرداری املش میرسد؟ چرا تاکنون به شهرداری املش ریالی کمک نشده است تا بتواند پروژه های نیمه تمامش را به اتمام برساند ؟ چرا باید مردم املش سالها در انتظار جاده مناسب و آب شرب سالم باشند . چرا ادارات با شهرداری تعامل ندارند ؟
ابوذر کارجو در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان به مناسبت روز خبر نگار گفت : خبرنگاران زبان گویای مطالبات مردم ودر واقع رابط بین مردم و مسئولان هستند انتقال خواسته های به حق شهروندان به مسئولان، مدیران را در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها یاری می رساند با توجه به مشکلات و کمبود امکانات در اکثر شهرستانها ، شهرداری املش نیز مستثنی از مشکلات نیست و ادارات شهرستان در حوزه مدیریت شهری در تعامل با شهرداری میتوانند به بسیاری از امتیازات دست یابند.
او افزود : برای رسیدن به پیشرفت و آبادانی و حل مشکلات شهری نیازمند همکاری خبرنگاران با شهرداری جهت رسیدن به نتایج مطلوب هستیم خبرنگاران مطالبه گری را به شهروندان بیاموزند تا آنان بهتر بتوانند در رسیدن به اهدافشان بویژه حل مشکلاتشان موفق باشند .
سرپرست شهرداری املش گفت: امروز چالش بزرگ شهر ، آب است حل مشکل بی آبی مردم فقط بدست آب و فاضلاب نیست توجه به الگوی مصرف و تا مین زیر ساختها بویژه تعامل ا ادارات متولی با شهرداری، مشکل را حل خواهد کرد در دور ه شهرداران گذشته برای کمربندی املش تعدادی لوله آب خریداری شد وبرای خرید بقیه با کمبود اعتبار مواجه شدیم تاکنون نه ردیف بودجه ای گرفته ایم ونه کمکی دریافت کرده ایم علیرغم اینکه موضوع به نماینده و استاندار و فرماندار انعکاس داده شده است اما تاکنون هیچ ریالی دریافت نکرده ایم.
کارجو افزود: اصلی ترین مشکل شهر زباله است که تاکنون حل نشده است خبرنگاران اگر مطالبه گری مردم را هدفمند کنند وپیگیربی امان موضوعات باشند مشکلات حل خواهد شد شما باید از شهرداری حمایت کنید و پیگیر مطالبات باشید.
او گفت : نزدیک به ۱۱ میلیارد تومان در آمد شهرداری بوده است که ۱۰ میلیاردو ۷۵۰ میلیون تومان هزینه شده است بودجه پیش بینی شده امسال شهرداری ۳۰ میلیارد تومان است لذا در ۵ ماهه اول سالجاری نزدیک ۱۱ میلیارد تومان در آمد داشته ایم به پیمانکار کمربندی ۴ میلیارد تومان بدهکاریم تاکنون هزار تومان به او نداده ایم.
سرپرست شهرداری املش ادامه داد: برای آسفالت کمربندی باید یک میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان لوله آب بخریم تا لوله آزبست قدیمی موجود در مسیر را به مسیر دیگری هدایت کنیم تا در صورت آسفالت، شکسته نشود اداره آب و فاضلاب از همکاری خودداری میکند و میگوید پروژه شهرداری را باید خود شهرداری انجام دهد.
او افزود : ۱۰ میلیارد تومان هزینه آسفالت یکطرف کمربندی است تا ترافیک رابه ضلع شمالی بیاوریم و ضلع جنوبی آماده شود برای نصب تیرهای برق فشار قوی در کمربندی یک میلیاردو ۱۵۰ میلیون تومان هزینه شد کاری که باید اداره برق انجام میداد تملک زمینها برای گشادی خیابان هم توسط شهرداری انجام شد با وجود اینهمه پروژه، شهرداری نیازمند تخصیص و تحقق اعتبارات ویژه است لذا شایسته است مسئولان استانی و شهرستانی در این امر مهم همت و مساعدت نمایند.

خبرنگاروعکاس:رقیه نواییان
@nikanamlash

نظر بدهید