انتقاد شدیدنماینده رودسرواملش درمجلس از رییس جمهور!

  چاپ   2 , بهمن , 1401 ساعت 8:46 ب.ظ  

نماینده مردم رودسرواملش خطاب به رییس جمهور !آقای رئیسی باید مردم را به چه چیزی امیدوار کنیم؟ به رشد قیمت ها و بی کفایتی مسئولان؟ حجت الاسلام و المسلمین حاج محمد صفری شاه کلید سخنان رئیس جمهور محترم امروز امید به مردم بود اما آقای رئیس جمهور شفاف می فرمایید که باید مردم را به چه چیزی امیدوار کنیم؟

🔴حجت الاسلام  صفری در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه همه تلاش‌ها باید برای ایجاد امید در جامعه باشد، گفت: شاه کلید سخنان رئیس جمهور محترم امید به مردم بود اما آقای رئیس جمهور شفاف می فرمایید که باید مردم را به چه چیزی امیدوار کنیم؟ نماینده مردم شریف رودسر و املش در مجلس شورای
اسلامی به تداوم رشد و ترقی یا رشد افسارگسیخته قیمت ها، رشد قیمت ارز رشد قیمت ارزاق، رشد قیمت مسکن و خودرو؛ به رشد بی کفایتی مسئولین، رشد آدم های ناکارآمد؟! دقیق بفرمایید ما نمایندگان مجلس که قرار بود به عنوان پشتوانه دولت باشیم امروز در تصمیمات خرد و کلان در کجای این فرایند قرار داریم؟

🔻حاج محمد صفری در بخش دیگری از اظهارات خود یادآور شدند: چند وقت دیگر سفر دوم شما به استان گیلان اتفاق می افتد، اول پیشنهادی می‌دهم تشریف نیاورید چون هیچ کدام از مصوبات سفر جنابعالی عملیاتی نشده است! آیا خبر از #سراوان لکه ننگ گیلان دارید؟! امروز گل گیلان سراوان شده است، یادم نمی رود صحبت های وزیر کشور که از تشکیل قرارگاه قرارگاه خبر می داد.
عضو مجمع نمایندگان گیلان خطاب به رئیسی گفت: آیا خبر از #کریدور_شمال_به_جنوب دارید؟! آیا خبر از بدبختی #کشاورزان دارید؟! آیا خبر از #آزادراه_نیمه‌تمام_رشت_قزوین دارید؟! آیا خبر از #سرمایه_های_اجتماعی خود در گیلان دارید؟! و صدها مصداق دیگر که مغفول باقی مانده است.

🔻این مسائل دو دلیل دارد، یک نوع برخورد جنابعالی با مشکلات است که متاسفانه اکتفا میکنید به یک سفارش و توصیه و دستور شفاهی و دوم مدیران جنابعالی در همه سطوح که دچار کفایت لازم برای کارآمدی اجرایی نیستند. آقای رئیس جمهور کار اجرایی فهم می خواهد. دارا بودن فهم اجرایی از الزامات اولیه یک مدیر است.
نماینده رودسر و املش گفت: پس از ما انتظار نداشته باشید سفیر امید شما باشیم برای ایجاد یک امید کاذب.

🔻حاج محمد صفری عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس متذکر شد: من از مخالفان تصویب کلیات بودجه بودم بنا به دلایلی متقنی که وجود دارد. نوع نگاه به بودجه به گونه ای است که عمده آن تخصیص پیدا نمیکند و نمی‌توان با آن رشد اقتصادی لازم رسید. جلسات کمیسیون تلفیق برای من امیدوارکننده نبود چگونه می توان امید را به مردم القا کنیم؟! این امید امید کاذب است و خلاف اصل صداقت.

🔻حاج محمد صفری آقای رئیسی هزینه های زیادی برای نظام و انقلاب پرداخته شده و هنوز هم مستمر است پس مراقب باشیم هزینه های آن را بیشتر نکنیم
@nikanamlash

نظر بدهید